+420 417 977 444 info@lazneteplice.cz

Nabízíme ubytování v lázeňském městě Teplice, ležícím v Severních Čechách mezi Českým středohořím a Krušnými horami. V současné době nabízíme ubytování ve třech objektech, a to v secesním domě “Luční pramen”, vile z 20. let “Vila Heydukova” a samostatném domě “Masarykova”. Ideální poloha a vybavení všech ubytovacích kapacit vzdálených od sebe cca 2 km a od centra města do 15 min. chůze, je vhodná pro široké spektrum návštěvníků, jak pro lázeňské hosty, rodiny s dětmi, tak i pro manažery či firemní ubytování.
Vila Luční pramen

Secesní dům “Luční Pramen” z přelomu 19. a 20. století stojí v šanovském parku, jedné z nejkrásnějších teplických lokalit, v sousedství Kamenných lázní, lázeňského domu Jirásek a Vojenských lázní. Příjemná lázeňská atmosféra je umocněna množstvím kaváren, cukráren a restaurací v přilehlém okolí.

Apartmány s osobitou atmosférou byly zrekonstruovány v roce 2005. Jsou kompletně zařízené pro Vaše pohodlí. Můžete si vybírat velikost apartmánu podle Vašich potřeb. 

Vila Heydukova

Vila z 20. let 20. století se nachází v klidné vilové čtvrti historické městské části Šanov v Teplicích. Součástí domu je zahrada o rozloze 500 m2, s možností posezení, grilování apod. Možnost parkování na vlastním pozemku.

Apartmány byly zrekonstruovány v roce 2008. Jsou kompletně zařízené pro Vaše pohodlí. Můžete si vybírat velikost apartmánu podle Vašich potřeb. V 1. a 2. patře je součástí apartmánu také terasa. Tato lokalita je vhodná pro široké spektrum návštěvníků, jak pro rodiny s dětmi, tak i pro manažery či firemní ubytování, kteří preferují klidnější prostředí.

Vila Masarykova

Samostatně stojící vila “Masarykova” z první republiky je architektonickým skvostem v centru města. Nabízí ubytování v originálních, kompletně zařízených apartmánech s možností parkování na vlastním pozemku nebo garážového stání. Ideální poloha a snadná dostupnost jak lázeňských domů, komerčního centra města, tak autobusové či vlakové zastávky.

Vzhledem ke své poloze jsou tyto apartmány vhodné, pokud v Ústeckém kraji, zvláště v Teplicích, Ústí nad Labem a Mostě, dlouhodobě pobýváte kvůli zaměstnání či podnikání, nebo pokud hledáte ubytování pro své zaměstnance.
KONTAKT:

Milan Chvátal, tel.: +420 774 484 394